Загальний, антицелюлітний, розслаблюючий, апаратний, бандажне обгортування

Антицелюлітний

Загальний масаж

Оздоровлювальний масаж
Тривалість процедури: 60/90 хв.
900/1200
грн.
Процедура, за допомогою якої можна розв'язати або зменшити проблеми з поставою, зі суглобами, хребтом, або ж просто розвантажити свої м'язи й тіло. Цей масаж знімає напругу, зменшує, або прибирає біль (якщо він є), відновлює тонус шкіри та м'язів, виводить зайву воду з організму, покращує сон і підвищує працездатність. За допомогою процедури Ви зможете розслабитися і зняти напругу, скутість, відчувати легкість у тілі та рухах.
Масаж ШВЗ та спини
Тривалість процедури: 45 хв.
Процедура нормалізує кровообіг у ділянках спини та шиї, зменшує, або прибирає біль у спині, покращує сон і підвищує працездатність. Завдяки цій процедурі Ви відчуєте розслаблення і легкість у шиї.
Масаж ніг
Тривалість процедури: 30 хв.
Масаж ніг має потужну розслаблювальний ефект, знімає втому, біль і набряки в ногах, покращує кровообіг. Під час масажу стоп опрацьовуються біологічно активні точки, які сприяють поліпшенню обмінних процесів.

Розслаблювальний масаж

Іспанський масаж
Тривалість процедури: 60/90 хв.
800/1100
грн.
Легкі й повільні рухи масажу спрямовані на розслаблення і поліпшення лімфодренажу в тілі, шляхом погладжування і натискань по всьому тілу, починаючи зі стоп і закінчуючи пальчиками рук. Дає змогу досягти повного розслаблення, водночас відновити лімфоток і прибрати зайву рідину з організму. Ви зможете зняти напругу, відчути приємне розслаблення і легкість у тілі.
Римський масаж
Тривалість процедури: 60/90 хв.
800/1100
грн.
М'які та легкі рухи спрямовані на максимальне розслаблення і відновлення емоційного стану. Масаж у цій техніці виконується під розслаблювальну музику, при свічках із використанням теплих олій. Дає змогу досягти повного розслаблення, нормалізувати лімфоток, прибрати зайву рідину з організму. Ви зможете зняти напругу, відчути приємне розслаблення та легкість у тілі.
Ойл - масаж
Тривалість процедури: 60/90 хв.
900/1200
грн.
Об'єднує в собі дві оздоровлювальні функції: релаксувальний ефект і ароматерапію. Допомагає позбутися головного болю, стресу, нервового напруження, безсоння, покращує роботу імунної системи. Ойл-масаж чинить позитивний вплив на шкіру: надає їй пружності, зволожує, живить, тонізує, допомагає відновити і гармонізувати внутрішню енергію.

Ідеальне тіло

Антицелюлітний масаж
Тривалість процедури: 30/60 хв.
800/1100
грн.
Складається з етапів розігріву тіла, розминання м'язів, витискання лімфи та відновлення лімфотоку, погладжування та розслаблення наприкінці. Масажист працює саме з проблемними зонами з урахуванням особливостей Вашого тіла. У результаті процедури підвищується тонус м'язів, жирові клітини розщеплюються, а зайва накопичена рідина виводиться з організму. Поліпшується живлення і дихання шкіри, відбувається її омолодження, зменшуються об'єми тіла природньо, силами Вашого організму. Ви станете стрункішою, підтягнутішою, впевненішою в собі та своєму тілі в будь-якому одязі.
Лімфодренажний масаж
Тривалість процедури: 60/90 хв.
900/1200
грн.
Дає змогу зменшити об'єми тіла, розслабити м'язи, прибрати наслідки бурхливих вихідних, зменшити важкість у ногах, поліпшити кровообіг, відчути легкість у тілі. Процедура складається з погладжувальних і продавлювальних рухів різної інтенсивності по напряму лімфатичних судин, для того, щоб збільшити швидкість лімфотоку, вивести рідину і токсини з організму. Добре поєднується з антицелюлітним масажем, коли опрацьовуються м'язи і лімфатичні судини, що підвищує видимий результат.
Медовий масаж
Тривалість процедури: 40/60 хв.
700/900
грн.
Масаж підійде для тих, хто працює з целюлітом і проблемними зонами тіла. Мед посилює лімфовідтік і кровообіг, виводить токсини. У результаті спалюються жирові клітини і виводиться міжтканинна рідина, шкіра має підтягнутий і свіжий вигляд. Медовий масаж робиться досить жорстко - це і є запорука ефективного результату! Добре поєднується з антицелюлітним і лімфодренажним масажами.

Апаратні масажування

Пресотерапія (апарат Starvac Pulstar PSE)
Курс: 10-12 сеансів
Тривалість процедури: 40 хв.
Процедура ефективна під час лікування целюліту, усунення набряків та інших проблем, пов'язаних із порушенням відтоку крові та лімфи. Майстер одягне на тіло і ноги спеціальний костюм, який буде створювати по черзі тиск на ділянки тіла, сприяючи природному відтоку лімфи, зменшенню кількості рідини в організмі та виведенню токсинів. Завдяки пресотерапії Ви зможете розслабити м'язи, зменшити об'єм і вивести зайву рідину з організму, а після процедури відчуєте приємне розслаблення і легкість у тілі та ногах.
Вакуумно-роликовий масаж STARVAC
Курс: 8-12 сеансів
Тривалість процедури: 40/60 хв.
500/600
грн.
Один з найефективніших видів апаратного масажу, спрямованих на корекцію контурів обличчя і тіла. Тонізує і підтягує шкіру, покращує кровообіг, усуває дрібні зморшки, активно бореться з целюлітом на будь-якій його стадії.

Телефонуйте
з 10:00 по 21:00
+38 (099) 240 68 86
+38 (067) 121 11 14

Або залишайте заявку (цілодобово)
для запису на процедуру

Контакти

+38 (099) 240 68 86
+38 (067) 121 11 14

м. Харків, вул. Університетська, 2
(поруч із Покровським монастирем)

Графік роботи: 10:00 - 21:00