Чистка обличя, догляд, пілінги, уколи краси

Косметологія

Чистка обличчя

GOLD
Тривалість процедури: 60 - 70 хв.
Рекомендована для усіх типів шкіри та сезону. Складається із 6 послідовних етапів:
Демакіяж, очищення фруктовими кислотами,ексфоліація, УЗ чистка, нанесення заспокійливої, зволожуючої маски, фінішне нанесення гіалуронового гелю для захисту та зволоження. Чистка має антимікробне, протизапальне, детоксикуючу дію. Делікатно, без травматизації очищує, зволожує і регенерує шкіру, покращує колір обличчя. У результаті шкіра стає більш гладкою, доглянутою, покращує ефективність засобів домашнього догляну
PLATINUM Holy Land (Комбінована інструмент + мануально)
Тривалість процедури: 60 - 90 хв.
1300-1500
грн.
Одна з найефективніших чисток з довгостроковим ефектом, має лікувальні властивості в разі акне і проблемної шкіри. Процедура складається з 9 етапів: демакіяж, глибоке очищення фруктовими кислотами, ексфоліація, що передбачає як ультразвукове, так і механічне чищення, лікувальний масаж за Жаке з протизапальною сироваткою, використання дарсонваля, нанесення заспокійливої, зволожувальної маски і фінішних засобів. У результаті відбувається глибоке очищення пор із видимим їх звуженням, шкіра стає гладкою, відполірованою, зволоженою. Чистка має довготривалий ефект. Надовго поліпшується зовнішній вигляд шкіри і підвищується ефективність засобів домашнього догляду. Рекомендується робити 1 раз на 1-2 місяці та чергувати з Gold для продовження і збереження постійного ефекту.
Чоловіча чистка
Тривалість процедури: 90 - 120 хв.
1000-1500
грн.
Чистка спини
Тривалість процедури: 60 - 90 хв.
Процедура складається з очищення, ручної ексфоліації комедонів, дарсонвалізації, локального нанесення маски для антимікробної, заспокійливої, протизапальної дії, нанесення фінішного крему. Прекрасно підходить для підліткової шкіри та шкіри з гормональними змінами. В результаті пори помітно звужуються, а загальний стан шкіри покращується.

Догляд

Карбоксітерапія
Тривалість процедури: 60 хв.
Карбокситерапія-це догляд за обличчям , що складається з етапів:
1. Демакіяж за типом шкіри.
2. Нанесення комплексу кислот, що посилює процес регенерації, глибоко зволожує шкіру, покращує колір обличчя, стимулює синтез власного колагену, скорочує зморшки, освітлює пігментацію.
3. Нанесення Активатора, який запускає каскад реакцій для виділення вуглекислого газу та забезпечує насичення тканин шкіри киснем, посилює мікроциркуляцію. 
4. Фінішне нанесення сиворотки для зволоження та насичення шкіри вітамінами.
Ефект від карбокситеранії вражаючий: покращується колір обличчя, зменшуються прояви куперозу (судинної сіточки), усунення темних кіл навколо очей, зменшується глибина зморшок, усуваються плями постакне, звужуються пори, підвищується пружність шкіри, відбувається ліфтинг обличчя, обличчя стає підтягнутим, молодшим!

Пілінги

Пілінг Джесснера
Тривалість процедури: 60 хв.
Косметологічна процедура, націлена на омолодження шкіри. До складу входить молочна, саліцилова, а також гліколева кислота. Цей пілінг може застосовуватися як для молодої, так і для зрілої шкіри.
Допомагає позбутися акне, прищів та інших недосконалостей шкіри. Зморшки і рубці стають менш помітними або й зовсім зникають. Покращує колір обличчя і робить його більш свіжим і відпочилим. Ефект видно після першої ж процедури.
Мигдальний пілінг
Тривалість процедури: 60 хв.
Стимулює вироблення власного еластану та колагену. Це допомагає усунути мімічні зморшки, наслідки раннього старіння шкіри, відновити тонус і еластичність. Після пілінгу шкіра розгладжується й оновлюється. Мигдальний пілінг можна робити в будь-яку пору року, навіть влітку в період активного сонця.
Молочний пілінг
Тривалість процедуры: 60 хв.
Молочна кислота впливає на шкіру, відбілюючи і відлущуючи її. Підсилює вироблення колагену, роблячи шкіру пружною. Підходить для чутливої шкіри, впливаючи дуже м'яко і дбайливо. Молочний пілінг дасть змогу Вашій шкірі виглядати більш гладкою, світлою і зволоженою.
Азелаїновий пілінг
Тривалість процедури: 60 хв.
Може застосовуватися за будь-якого типу шкіри і в будь-якому віці. Пілінг якісно очищає шкіру, звужує пори, вирівнює колір обличчя. Така процедура не тільки лікує шкірні захворювання, а й запобігає їх подальшій появі. Дуже добре підходить для жирної шкіри. Крім того, азелаїнова кислота здійснює м'яку відбілювальну дію та знижує рівень пігментації.
Радіохвильовий ліфтинг
Тривалість процедури: 15 - 60 хв.
700-1200
грн.
Радіохвильовий ліфтинг викликає ефект миттєвої підтяжки обличчя, шиї, декольте, стегон і рук. Відбувається синтез нового колагену протягом 6 місяців після першої процедури. RF-ліфтинг посилює кровообіг шкіри й активізує обмінні процеси та дихання клітин. Уже відразу після першого сеансу можна помітити зменшення вираженості та глибини зморшок і поступове посилення ефекту з кожною наступною процедурою. Результат можна порівняти з операцією з підтяжки шкіри. Після проведення повного курсу процедур, ефект зберігається від півроку до року.
Поверхневий пілінг
Тривалість процедури: 15 - 60 хв.
Може застосовуватись при будь-якому типі шкіри та у будь-якому віці.
Пілінг якісно очищає шкіру, звужує пори, вирівнює колір обличчя. Така процедура не тільки лікує шкірні захворювання, але й запобігає їхній подальшій появі. Відмінно підходить для жирної шкіри. Крім того, здійснює м'яку відбілюючу дію та знижує рівень пігментації.
Пілінг-Біоревіталізація Kemikum
Тривалість процедури: 15 - 60 хв.
Пілінг Prx(без реабілітації)
Тривалість процедури: 15 - 60 хв.
Пілінг срединний TCA
Тривалість процедури: 15 - 60 хв.

Обличчя

Ліфтинг повік
300 грн
Лифтінг обличчя повністтю
1000 грн
Ліфтинг нижньої третини обличчя
700 грн
Ліфтинг шиї
500 грн
Ліфтинг обличчя та шиї
1 200 грн
Ліфтинг зони декольте
1000 грн

Тіло

Живіт
800 грн
Талія
800 грн
Сідниці
1000 грн
Бедра
1000 грн
Внутрішня поверхня стегон
1000 грн
Коліна
500 грн
Внутрішня поверхня рук
800 грн

Додатково

Аугментація Губ (Корея)
від 2500 грн
Аугментація Губ (Франція)
від 5000 грн
Ботокс Borulax (Корея)
1400 грн
Ботокс Allergan (США)
2000 грн
Мезотерапія
від 2400 грн
Біоревіталізація
від 3400 грн
Лікування акне
від 1500 грн
Ламінування вій
Тривалість процедури: 40 хв.
Ламінування вій - це процедура з подовження і потовщення природних вій за допомогою спеціальних складів, яка об'єднує в собі догляд, фарбування і завивку. Безсумнівний плюс - стійкість процедури: ефект протримається півтора-два місяці. Тепер вам не доведеться витрачати багато часу на макіяж!
Ботокс вій
Тривалість процедури: 30 хв.
Ботокс вій - це процедура з догляду та відновлення вій за допомогою сироватки. Вона містить кератин та інші компоненти, що стимулюють зміцнення і ріст, живить і надає об'єму віям. Сироватка заповнює простір між віями, що робить їх міцнішими. Вітаміни, що входять до складу, провокують прискорений ріст волосків і зменшують випадання. Ефект - візуально вії виглядають гарно завитими, пишними та густими, а погляд стає яскравішим і привабливішим.
Ультразвукова кавітація
Курс: 3-10 сеансів
Тривалість: 30-40 хвилин
100-400
грн.
Ультразвукова кавітація – безопераційна ліпосакція. Процедура, завдяки якій можна усунути локальні жирові відкладення та вирішити питання із проблемними зонами тіла. Метод заснований на прямій дії низькочастотного ультразвуку на жирову тканину. Ультразвукова кавітація є безболісною процедурою та забезпечує досягнення швидкого видимого результату.
Живіт
300 грн
Живіт + талія
400 грн
Бедра
300 грн
Сідниці
400 грн
Область голіфе
100 грн
Голені
300 грн
Нарощування вій
600-900
грн.
Нарощування вій - це процедура, коли до природних вій додаються штучні.
Важливо вибирати професійних майстрів для нарощування вій і дотримуватися всіх рекомендацій щодо догляду, щоб досягти гарного та безпечного результату.
Класика
550 грн
2D-3D
650 грн
4D
750 грн
Мегаоб'єм
800 грн
Макіяж та Перманентний макіяж
1000-3000
грн.
Вечірній макіяж може бути більш виразним та насиченим.
Вечірній макіяж дозволяє експериментувати з яскравішими кольорами та контрастами, створюючи елегантний та стильний образ. Денний макіяж зазвичай має на увазі свіжий і природний вигляд. Пам'ятайте, що ключова ідея денного макіяжу — наголосити на природній красі, уникаючи яскравих контрастів. Весільний макіяж зазвичай прагне підкреслити природну красу і виглядати свіжим та ніжним на фотографіях. Важливо заздалегідь протестувати макіяж, щоб переконатися, що він виглядає добре на фотографіях і підходить вашому образу.
Перманентний макіяж – це процедура, під час якої високоякісний пігмент вводять під шкіру за допомогою тонких голок. Цей пігмент дозволяє створити різні типи макіяжу, наприклад, контур брів, губ або очей.
Макіяж денний
550 грн
Вечірній макіяж
650 грн
Весільний макіяж
800 грн
Перманентний макіяж
2800 грн/зона
Мікроблейдинг
3000 грн/зона
Корекція брів
150 грн
Фарбування брів (фарба/хна)
350 грн
Корекція + фарбування
450 грн

Телефонуйте
з 10:00 по 21:00
+38 (099) 240 68 86
+38 (067) 121 11 14

Або залишайте заявку онлайн (цілодобово), щоб записатися на процедуру

Контакти

+38 (099) 240 68 86
+38 (067) 121 11 14

м. Харків, вул. Університетська, 2
(поруч із Покровським монастирем)

Графік роботи: 10:00 - 21:00