Атравматична чистка обличчя та пілінги в Харкові
Ефект вже після першого сеансу.
Залишайте заявку, щоб записатись на процедуру за акційними умовами :

Навіщо потрібна атравматична чистка обличчя та пілінги
Покращення стану шкіри
Прибрати чорні цятки
Прибрати нерівномірний рельєф
шкіри обличчя
Залишайте заявку сьогодні, щоб записатись зі знижкою:
До закінчення акції залишилось:
Годин
Хвилин
Секунд
Введіть свій номер, щоб записатись зараз
Популярні процедури:
Чистка обличчя Platinum
Рекомендована для усіх типів шкіри та сезону. Складається із 6 послідовних етапів:
Демакіяж, очищення фруктовими кислотами,ексфоліація, УЗ чистка, нанесення заспокійливої, зволожуючої маски, фінішне нанесення гіалуронового гелю для захисту та зволоження. Чистка має антимікробне, протизапальне, детоксикуючу дію. Делікатно, без травматизації очищує, зволожує і регенерує шкіру, покращує колір обличчя. У результаті шкіра стає більш гладкою, доглянутою, покращує ефективність засобів домашнього догляну
Чистка обличчя Gold Platinum
Одна з найефективніших чисток з довгостроковим ефектом, має лікувальні властивості в разі акне і проблемної шкіри. Процедура складається з 9 етапів: демакіяж, глибоке очищення фруктовими кислотами, ексфоліація, що передбачає як ультразвукове, так і механічне чищення, лікувальний масаж за Жаке з протизапальною сироваткою, використання дарсонваля, нанесення заспокійливої, зволожувальної маски і фінішних засобів. У результаті відбувається глибоке очищення пор із видимим їх звуженням, шкіра стає гладкою, відполірованою, зволоженою. Чистка має довготривалий ефект. Надовго поліпшується зовнішній вигляд шкіри і підвищується ефективність засобів домашнього догляду. Рекомендується робити 1 раз на 1-2 місяці та чергувати з Gold для продовження і збереження постійного ефекту.
Чоловіча чистка
Тривалість процедури: 90 - 120 хв.
Чистка спини
Процедура складається з очищення, ручної ексфоліації комедонів, дарсонвалізації, локального нанесення маски для антимікробної, заспокійливої, протизапальної дії, нанесення фінішного крему. Прекрасно підходить для підліткової шкіри та шкіри з гормональними змінами. В результаті пори помітно звужуються, а загальний стан шкіри покращується.
Лікування акне
Лікування допоможе швидше позбутися від прищів, що вже існують. Але основна його мета – запобігти появі висипань в майбутньому.
Поверхневий пілінг
Може застосовуватись при будь-якому типі шкіри та у будь-якому віці.
Пілінг якісно очищає шкіру, звужує пори, вирівнює колір обличчя. Така процедура не тільки лікує шкірні захворювання, але й запобігає їхній подальшій появі. Відмінно підходить для жирної шкіри. Крім того, здійснює м'яку відбілюючу дію та знижує рівень пігментації.
Пілінг Kemikum
Тривалість процедури: 15 - 60 хв.
Пілінг PRX
Тривалість процедури: 15 - 60 хв.
Пілінг срединний ТСА
Тривалість процедури: 15 - 60 хв.
Карбоксітерапія
Карбокситерапія-це догляд за обличчям , що складається з етапів:
1. Демакіяж за типом шкіри.
2. Нанесення комплексу кислот, що посилює процес регенерації, глибоко зволожує шкіру, покращує колір обличчя, стимулює синтез власного колагену, скорочує зморшки, освітлює пігментацію.
3. Нанесення Активатора, який запускає каскад реакцій для виділення вуглекислого газу та забезпечує насичення тканин шкіри киснем, посилює мікроциркуляцію.
4. Фінішне нанесення сиворотки для зволоження та насичення шкіри вітамінами.
Ефект від карбокситеранії вражаючий: покращується колір обличчя, зменшуються прояви куперозу (судинної сіточки), усунення темних кіл навколо очей, зменшується глибина зморшок, усуваються плями постакне, звужуються пори, підвищується пружність шкіри, відбувається ліфтинг обличчя, обличчя стає підтягнутим, молодшим!

Контакти

+38 (099) 240 68 86
+38 (067) 121 11 14

м. Харків, вул. Університетська, 2
(поруч із Покровським монастирем)

Графік роботи: 10:00 - 21:00

Введіть номер телефону, щоб записатись зі знижкою
© All Rights Reserved. Galaktida
Адреса: м. Харків, вул. Університетська, 2
ПРОКЛАСТИ МАРШРУТ

0992406886
0671211114